Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

AMBULATORIUM

Niepubliczny Zakład Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej
Ostrów Wielkopolski ul. Wysocka 13
Kolonoskopia lub gastroskopia może być wykonana z wykorzystaniem analgosedacji - zobacz szczegóły.

REJESTRACJA TELEFONICZNA

POZ w Ostrowie Wielkopolskim tel. 62 735 30 30

Pracownia Endoskopii w Ostrowie Wielkopolskim
tel. 885 236 221

POZ w Krotoszynie tel. 62 725 37 11

POZ w Sobótce tel. 62 734 12 13

POZ w Myjomicach tel. 62 781 84 97

Poradnia Diabetologiczna w Ostrzeszowie
tel. 62 732 23 90

Oprogramowanie drEryk


NZPiSOZ AMBULATORIUM rekomenduje do kompleksowej obsługi informatycznej przychodni, gabinetów lekarskich oprogramowanie drEryk. Korzystamy z Eryka od 2011 roku. Potwierdzamy jest to łatwy w obsłudze i intuicyjny program dla "białego personelu". Nie mieliśmy również problemów z rozliczaniem umów z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Program drEryk powstał z inicjatywy lekarzy i został zaprojektowany z myślą o personelu. Stworzony wspólnie przez specjalistów medycyny i informatyków przyczynia się do znacznego skrócenia czasu pracy personelu medycznego. drEryk jest w pełni dostosowany do wymogów prawnych stawianych przed świadczeniodawcami w zakresie sprawozdawczości oraz gromadzenia danych medycznych pacjentów.
Przystępny interfejs oraz intuicyjność obsługi programu czynią go przyjemnym w obsłudze przez personel medyczny.
Większość czynności i informacji jest obsługiwana z jednego ekranu, co w połączeniu z gotowymi i wykonanymi samodzielnie szablonami wizyt i zaleceń skraca czas tworzenia dokumentacji. Podczas przeprowadzania wizyty lekarz ma dostęp do całości kartoteki medycznej pacjenta m.in.: historii choroby, wykonanych zabiegów pielęgniarskich wraz z wynikami, wyników badań. W drEryku jest szereg powiadomień i automatów, które wyświetlają to, co jest niezbędne o danym pacjencie, np. program sam pamięta jakie badania przesiewowe trzeba wykonać pacjentowi, które badania bilansowe, ostrzega o alergiach, ciąży, nosicielstwie i czynnikach ryzyka.
Program umożliwia zarządzanie pracownikami i czasem ich pracy, a w przypadku lekarzy tworzenie zastępstw na czas zwolnienia czy urlopu. Dodatkowo posiada opcję konfiguracji dostępu do danych medycznych, systemu Windows. drEryk pozwala określić z jaką częstotliwością wykonywana będzie kopia bezpieczeństwa bazy danych oraz kiedy pojawić się mają ostrzeżenia o niewykonanych sprawozdaniach. Wszystko to ma na celu ułatwienie pracy użytkownikom.
drEryk umożliwia także zarządzanie umowami, danymi świadczeniodawcy oraz jednostkami i komórkami organizacyjnymi.

Pozostałe szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej programu www.dreryk.pl

_____________________________________________________

Podmenu
Aktualności

Powiedz STOP GRYPIE! Od 3 września br. zapraszamy na szczepienia przeciwko grypie.