This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

AMBULATORIUM

Niepubliczny Zakład Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej
Ostrów Wielkopolski ul. Wysocka 13
Kolonoskopia lub gastroskopia może być wykonana z wykorzystaniem analgosedacji - zobacz szczegóły.

REJESTRACJA TELEFONICZNA

POZ w Ostrowie Wielkopolskim tel. 62 735 30 30

Pracownia Endoskopii w Ostrowie Wielkopolskim
tel. 885 236 221

POZ w Krotoszynie tel. 62 725 37 11

POZ w Sobótce tel. 62 734 12 13

POZ w Myjomicach tel. 62 781 84 97

Poradnia Diabetologiczna w Ostrzeszowie
tel. 62 732 23 90

Oprogramowanie drEryk


NZPiSOZ AMBULATORIUM rekomenduje do kompleksowej obsługi informatycznej przychodni, gabinetów lekarskich oprogramowanie drEryk. Korzystamy z Eryka od 2011 roku. Potwierdzamy jest to łatwy w obsłudze i intuicyjny program dla "białego personelu". Nie mieliśmy również problemów z rozliczaniem umów z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Program drEryk powstał z inicjatywy lekarzy i został zaprojektowany z myślą o personelu. Stworzony wspólnie przez specjalistów medycyny i informatyków przyczynia się do znacznego skrócenia czasu pracy personelu medycznego. drEryk jest w pełni dostosowany do wymogów prawnych stawianych przed świadczeniodawcami w zakresie sprawozdawczości oraz gromadzenia danych medycznych pacjentów.
Przystępny interfejs oraz intuicyjność obsługi programu czynią go przyjemnym w obsłudze przez personel medyczny.
Większość czynności i informacji jest obsługiwana z jednego ekranu, co w połączeniu z gotowymi i wykonanymi samodzielnie szablonami wizyt i zaleceń skraca czas tworzenia dokumentacji. Podczas przeprowadzania wizyty lekarz ma dostęp do całości kartoteki medycznej pacjenta m.in.: historii choroby, wykonanych zabiegów pielęgniarskich wraz z wynikami, wyników badań. W drEryku jest szereg powiadomień i automatów, które wyświetlają to, co jest niezbędne o danym pacjencie, np. program sam pamięta jakie badania przesiewowe trzeba wykonać pacjentowi, które badania bilansowe, ostrzega o alergiach, ciąży, nosicielstwie i czynnikach ryzyka.
Program umożliwia zarządzanie pracownikami i czasem ich pracy, a w przypadku lekarzy tworzenie zastępstw na czas zwolnienia czy urlopu. Dodatkowo posiada opcję konfiguracji dostępu do danych medycznych, systemu Windows. drEryk pozwala określić z jaką częstotliwością wykonywana będzie kopia bezpieczeństwa bazy danych oraz kiedy pojawić się mają ostrzeżenia o niewykonanych sprawozdaniach. Wszystko to ma na celu ułatwienie pracy użytkownikom.
drEryk umożliwia także zarządzanie umowami, danymi świadczeniodawcy oraz jednostkami i komórkami organizacyjnymi.

Pozostałe szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej programu www.dreryk.pl

_____________________________________________________

Podmenu
Aktualności

Powiedz STOP GRYPIE! Od 3 września br. zapraszamy na szczepienia przeciwko grypie.